Studio profesionální péče

Deluxe Fango+Nyo

2200 Kč / 130 min

Objednávkový formulář

Deluxe Fango+Nyo

Deluxe Fango kosmetické ošetření pleti mírně stárnoucí je prováděno přípravky s rostlinnými kmenovými buňkami. Podporujeme metabolismus pleti, tím obnovujeme buňky pokožky.

Elixír s aktivními rostlinnými kmenovými buňkami pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pleti. Kosmetické přípravky této řady stimulují vlastní buňky pokožky a harmonizují všechny přirozené kvality pokožky. Procedura je přívětivá, již při prvních známkách výraznějších vrásek. Odměnou je zdravá, vitální a mladistvá pleť.

Procedura s fotonovou terapií disponuje následujícími pokročilými technologiemi:

  • Galvanoterapie
  • Ultrazvukové vlny
  • Fotonová terapie
  • Ionizace

Deluxe Fango je ošetření:

  • neinvazivní
  • bezpečné a bezbolestné
  • pro všechny typy pleti

Akce

+

Nyo lifting kosmetická masáž je samostatná kosmetická procedura. Látky, které se jemně vmasírují do pleti, obsahují vitaminy a biologicky aktivní molekuly, které pronikají hluboko do kůže. Liftingové látky napomáhají zlepšení vzhledu, stimulaci kolagenu, růstu nových buněk, tím pleť revitalizují a podporují obnovu pokožky.

Skvalan vyživuje, hloubkově hydratuje, okysličuje, stimuluje buněčný růst, má antibakteriální vlastnosti. Zabraňuje tvorbě stařeckých skvrn, poškození pokožky způsobenému UV paprsky. V domácí péči pravidelně pleť chráníme krémy s dostatečnou UV ochranou. Retinol vitamin A, omlazuje pokožku, zpevňuje ji, zesvětluje, regeneruje, posiluje kolagenová vlákna, obnovuje pružnost pokožky.

Nyo lifting kosmetická masáž je úžasná, skvělá, oblíbená, relaxační s ihned viditelným účinkem. Okamžitá hydratace všech vrstev kůže, vyplnění rýh a nerovností pleti. Po pár ošetřeních vidíme pevný obličej, naše sebevědomí se rozzáří. Úspěšným uvolněním celého těla, uvolníme také obličejové, šíjové a hrudní svaly, které poté dokáží spolupracovat při masáži, výrazně se obnoví jejich struktura. Zatím vědci neobjevili elixír mládí jednou pro vždy, ale můžeme si dopřát přirozený proces omládnutí díky této Nyo liftingové masáži. Účinky Nyo kosmetické masáže jsou na pleti znatelné, pokud si dopřejeme pravidelnou péči jednou za 4 týdny. Další informace při osobním setkání.

Kontraindikace pro kosmetická ošetření viz Konzultace.

Podobné procedury

Přihlášení