Studio profesionální péče

Deluxe Puel+Klasik

2200 Kč / 130 min

Objednávkový formulář

Deluxe Puel+Klasik

Deluxe Puel kosmetické ošetření je prováděno přípravky s aktivními složkami pronikajícími hluboko do pleti. Při ošetření nastupuje hluboká hydratace a vysoká ochrana před nepříznivými vlivy životního prostředí. Díky vysoké koncentraci výtažků z pupenů rostlin dochází k znatelné regeneraci pleti. Péče je variabilní a prospívá každé stárnoucí pleti. Přípravky jsou připraveny v řadách pro mastnější, suchou nebo náročnou pleť.

Puel vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové ve složení nanomolekul, které dokáže pronikat do hlubších vrstev pokožky. Kyselina hyaluronová je lidskému tělu vlastní, avšak s přibývajícím věkem ubývá. Má za úkol udržet pleť hydratovanou, vypnutou, mladistvou. Nejnovější výzkumy dokážou v kosmetickém přípravku propojit látky, které se chovají liftingově, pleť vypínají a tím ji omlazují. Kosmetické přípravky této řady v krátkém čase nastaví proces regenerace. Mimické vrásky jsou sotva znatelné a hluboké vrásky jsou více vyplněné. Pokožka obdrží hodnotnou výživu, jasně se prozáří a omladí.

Procedura s fotonovou terapií disponuje následujícími pokročilými technologiemi:

  • Galvanoterapie
  • Ultrazvukové vlny
  • Fotonová terapie
  • Ionizace

Deluxe Puel je ošetření:

  • neinvazivní
  • bezpečné a bezbolestné
  • pro všechny typy pleti

Akce

+

Masáž Klasik je samostatná kosmetická procedura. Má za úkol zlepšení elasticity, prokrvení, oddálení stárnutí pleti. Masáží působíme na všechny tři vrstvy kůže – epidermis, škára, podkožní vazivo. Masírujeme vyrovnávacím způsobem, to znamená, že nepůsobíme na svaly, ale působíme na povrchu.

Kosmetická masáž má specifické a jemné dotyky, které můžeme dosáhnout pouze procítěním. Masáž je souborem speciálních masážních tahů rozdělených do fází. Každá fáze má určitý fyziologický význam. V každé fázi pracujeme v daném rytmu, daným tahem a danými prsty.

Zaměřujeme se na každou část obličeje, vnímáme mízní cirkulaci. Máme svůj specifický soubor hmatů, který je postavený na studijních znalostech a dalších praktických znalostech získaný praxí.

Kosmetickou masáží se dosahuje zvýšeného metabolického výkonu, tím se zlepšuje látková výměna. Při pravidelné kosmetické masáži je nám odměnou zdravá, svěží, zářivá, hladší pleť. Dalším benefitem je prožít si hlubokou relaxaci právě teď. Klasik kosmetická masáž je nejvíce prováděnou masáží. Účinky klasické kosmetické masáže jsou na pleti znatelné, pokud si dopřejeme pravidelnou péči jednou za 4 týdny. Další informace při osobním setkání.

Kontraindikace pro kosmetická ošetření viz Konzultace.

Podobné procedury

Přihlášení