Studio profesionální péče

Deluxe Via+Forvue

2200 Kč / 130 min

Objednávkový formulář

Deluxe Via+Forvue

Deluxe Via kosmetické ošetření pleti mírně stárnoucí je prováděno přípravky s revitalizačním účinkem. Ošetření s řadou VIA produktů je tu pro všechny, kteří chtějí zahájit péči proti známkám předčasného stárnutí pleti.

Přípravky jsou bohaté na vitamín A (retinol), který umožňuje růst a stavbu kožních epitelových buněk, zabraňuje hyperkeratóze (ztluštění rohové vrstvy), zvyšuje rezistenci kůže proti baktériím. Vitamín D (kalciferol) pokožku zvláčňuje, vitamín E (tokoferol) zpomaluje stárnutí pokožky a má antioxidační schopnosti.

Procedura s fotonovou terapií disponuje následujícími pokročilými technologiemi:

  • Galvanoterapie
  • Ultrazvukové vlny
  • Fotonová terapie
  • Ionizace

Deluxe Via je ošetření:

  • neinvazivní
  • bezpečné a bezbolestné
  • pro všechny typy pleti

Akce

+

Forvue lymfa kosmetická masáž je samostatná kosmetická procedura, má za úkol zlepšení vzhledu, harmonizuje funkce lymfatického systému v oblasti obličeje. Při masáži využíváme speciální hmaty, kterými masírujeme jemným tlakem v oblasti středu čela, na spáncích, za ušima, v okolí očí, nosu, na bradě a na krku.

Kdy na Forvue: máme-li otoky, pocit únavy, únavové bolesti hlavy, jsme po operaci očních víček, máme větší ukládání tuků nebo různé poruchy funkce imunitního systému. Opakování procedury přináší blaho pro celkové vyrovnání organismu. Procedura je přívětivá ke všem bez rozdílu věku, je přizpůsobena každému klientovi. Jako každá procedura sebe péče, je nedílnou součástí celostního životního stylu.

Stimulace lymfatického systému je proces, při kterém dochází k dočasnému zvýšení zátěže na organismus. Je potřeba poskytnout tělu potřebnou péči. Pití čisté vody, odpočinek, lehčí strava.

Dopřejte si pravidelnou péči, která přinese blaho na pleti i na duši. Účinky Forvue kosmetické masáže jsou na pleti znatelné, pokud si dopřejeme ošetření pravidelně jednou za 4 týdny. Další informace při osobním setkání.

Kontraindikace pro kosmetická ošetření viz Konzultace.

Podobné procedury

Přihlášení