Studio profesionální péče

PM – Masáž ZŠ+BA

4000 Kč / 5 procedur

Objednávkový formulář

PM – Masáž ZŠ+BA

Permanentka – masáž záda a šíje+baňky: 5 procedur = Bonus (Expirace +5 měsíců)

Klasická masáž záda a šíje je nejvíce oblíbená k regeneraci, odstranění únavy a harmonizaci nervové soustavy. Organismus velmi rychle na masáž reaguje a nastolí okamžitý vnitřní odpočinek.

Klasická masáž s přírodními oleji nádherných vůní, dokonale odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Tato masáž je doplněna dle potřeby o vydatnější a hlubší hmaty, které napomohou lépe odvést nahromaděné únavové látky. Podle ztuhlosti svalů, celkovém energetickém znaku jedince, výkon masáže přizpůsobíme.

Klasickou masáž si dopřejte na celém těle nebo jen na jednotlivých jeho částech. Částečná masáž je lepší než žádná. Masáž využívají všichni životem unavení, s různými únavovými bolestmi.

Masáže patří mezi preventivní péči a jsou nedílnou součástí zdravého životního stylu. Klientům s jakoukoliv alergií nabízím masáže s neutrálním olejem, žádné výmluvy a těším se také na vás.

+

Přiložení baněk je prováděno na všech částech těla. Nejvíce je žádána na zádech, kde se v oblasti příčné segmentace vyskytují citlivá místa, která se označují jako spoušťové nebo maximální body. Body jsou svou polohou charakteristické pro jednotlivé orgánové systémy. Jsou dobře hmatné, někdy až výrazně bolestivé, odborně nazývané gelosy. Zde se nachází nahromaděné látky ve vazivu pod kůží nebo hlouběji ve svalech. Slabý tah, vyvíjený při přisátí baňky, stimuluje podkožní kapiláry, což aktivuje funkci krevních cév ve svalech. Dopřejeme-li si baňky periodicky, cítíme, že se více stabilizujeme. Postupně můžeme dojít až k úplnému odstranění bolestí. Ošetřovaný cítí teplo, příjemný tah a pnutí kůže, přechází-li pocity do bolesti, pnutí baňky uvolníme.

Přiložení baněk má za úkol, uvolnit pohybový aparát, také mírnit vnitřní potíže organismu. Přikládání baněk je vhodné například při nedostatečnosti krevního oběhu, zažívání, dýchacího ústrojí, svalové slabosti. Přikládání je vhodné také při úzkostech nebo při nerovnováze nervového systému.Přiložení baněk v oblasti celých zad uvolní celostně přetížení zádových svalů, může pomoci uvolnit meziobratlové ploténky. Procedura odeznívá bolesti hlavy nebo migrénu. Pravidelná rekondice s baňkami napomáhá k většímu prokrvení tkání, tím k intenzivnější pohyblivosti pohybového aparátu.

Tělesná pohoda může být spojená s mírným pocitem žízně a jemného omámení. Po napití vody, několika hlubších nádechů je stav znovu v rovnováze. Podstatou procedury je vyčištění kožního povrchu od nepotřebných látek. Postupně můžeme dojít až k úplnému odstranění bolestí. Při baňkování dochází k lehkému zamodření nebo ke vzniku prstencovitých otisků na kůži, velikost těchto krevních podlitin závisí na délce a síle sání, stav se nazývá suchá diapedéza a vstřebání trvá několik dnů.

Kontraindikace pro masáže/baňkování viz Konzultace.

Podobné procedury

Přihlášení