Studio profesionální péče

Kurzy Reiki

Rei universální energie proudí skrze každou bytost, můžeme říct, že je to energie bezpodmínečná. Co se děje během životní cesty, že ji nevyužíváme? Mozkomíšní kanál svými myšlenkovými, fyzickými nebo praktickými příkazy prostě přizavřeme. Například, nejsme sami sebou, snažíme se někomu zalíbit, jednáme proti sobě omamnými látkami, vyvěrá z nás mnoho závisti, hysterie, pomstychtivosti, nevěry, lhaní, kritičnosti, hašteřivosti nebo necháme sebou manipulovat.

Energie „Ki“ je stálá, přesto se měnící, jsme jí obdarováni při vstupu na pozemský život. Jsme-li pokorně v poloze spokojenosti, život je báječný. Energie pracuje ve všech procesech uvnitř těla s odrazem do vnější reality. „Já jsem člověk“, mohu ji využívat pro všechny situace, emoční inteligenci a veškeré tvoření. Je nepřetržitě aktivována a ovlivňována skrze všechno, čím jsme obklopeni. Tehdy a potom je vždy nyní. Čerpáme pro živý život, hojnost vkládáme do každé oblasti.

Já jsem a Ty jsi součástí všeho dění, které vidím, všeho, co cítím a také všeho, co nevidím a necítím. Není žádné oddělení. Vědomí je posilováno, tím je dávána stálá možnost uvědomit si sebe, svou podstatu. Vnitřní laboratoř těla je nastavená na harmonický život. Cokoli děláme v jedné části života, má vliv na další části života. Prostřednictvím zdroje pracujeme s vláknem, jako je v pavučině. Pokud něco tomuto vláknu provedeme, činím to sobě, tím také tobě.

Řešení událostí je v procesu uvnitř těla. Jakým způsobem na sebe pohlížím, jak o sobě smýšlím, odráží se zpět jako životní realita. Změna příkazů pro pocity, emoce, modlitby, víru, je volbou. Volba určuje vnitřní pochody, které se zrcadlí vně. Mám pozitivní nebo negativní myšlenku v mysli, nachází se ve všech částech celku. Užívám správně výkon versus odpočinek, doplněný o duchovní očistu, protéká životní energie tělem plynule = rovnováha. Pokud základní parametry nedodržuji, dochází k vychýlení příjmu a výdeje. Vnímám signály, že je nutné o sebe pečovat s Láskou = více relaxace, meditace, Reiki. Do každého dne přidáváme oblíbenou zábavu: cvičení, malování, čtení, psaní, šití, meditace, káva v bistru, výlety, procházky, zpěv, tanec, mantry, jóga, rozjímání jen tak.

Reiki Tě zajímá? K Reiki mě přivedla nádherná lidská bytost Zdenka Nesvadbová. Reiki školu jsem absolvovala u vynikající mistryně Reiki učitelky Annavi. Za pět let jsem pokorně převzala všechno tajemství, v roce 2006 jsem mistryně Reiki učitelka. Procítění je, že jsem s Reiki od pradávna, líbí se mi praktikování v soukromí, líbí se mi praktikování v profesionální praxi.

Jak na změnu? Zvolíme myšlenku, že se chceme uzdravit, mít práci snů, najít si životní lásku, splnit si životní přání. Pracujeme přirozeně svou vitální energií a příslušnými dalšími známými prostředky. Pokud jsme si obnovili zažehnutí Reiki, pracujeme Reiki, kdykoli potřebujeme provést realizaci záměru. Pokud není záměr v souladu s Všetvořící energií, například chceme-li mít prospěch na úkor jiného, škodit, manipulovat, jednoznačně je prakticky prověřeno, energie Reiki neproudí. Reiki neproudí, pokud jdu proti sobě, neproudí ani v záměru poškození jiné bytosti. Cítit, vnímat a nechat pracovat energii můžeme ve všech aspektech života, ať jsou to procesy pracovní, procesy plného zdraví, procesy harmonického vztahu, procesy hojnosti. Odložte obavy, které vám vyplouvají na povrch, prostě jděte a zažijte to. Vše děláte správně, ať už děláte cokoli, co vede k vnitřnímu úsměvu. Důvěřujte si. Všechna omezení si tvoříme sami. Děkuji studentům, kteří mě obdarovali svou důvěrou. Chceš-li být Reiki, těším se na Tebe! Děkuji, že jsem mohla uplatnit svou odvahu a nechat si splnit všechna přání. O tom všem a o jiném, ráda povím osobně ♥ Objednej se právě teď.

Podobné příspěvky

Přihlášení