Studio profesionální péče

Nový klient/ka

Nový klient/ka – objednání

Těším se na každého nového klienta a na každou novou klientku.

Při prvních objednání „Nový klient/ka“ uhradí předem 50% z ceny procedury. Platební doklad obdrží na registrovaný email. Objednání je závazné, tím si zajistíme vzájemně, že proceduru chcete a já se těším, že o vás budu pečovat.

Důvody, pro které na proceduru nemůžete dorazit nejsou. Nemohu vás přeobjednat, není jiné objednací „okénko“. Na proceduru se připravuji předem, zajišťuji materiál, prostředky, nabíjím přístroje, hlavně vzájemně jsme právě teď spolu = vzácný čas.

Dobře a vědomě si rozmyslete své objednání. Rezervační poplatek je nevratný a slouží jako polovina úplaty za vaší proceduru. Po čerpání procedury, doplatíte rozdíl ve studiu Adion. Platební možnosti: hotově, internetové bankovnictví. Po několika procedurách se stáváte „pravidelným klientem/klientkou“ a zálohy už nejsou nutné.

Nový klient/ka chce čerpání z firemního benefitu nebo z bonusu zdravotní pojišťovny, pak si domluvíme možnosti čerpání a všechny náležité postupy, jak nejvíce efektně tento proces projít.

Dotazy můžete psát do kontaktního formuláře nebo na další kontakty studia Adion. Těším se na Vás Jana Navrátilová © Studio Adion.

Podobné příspěvky

Přihlášení