Studio profesionální péče

Líčení

od 690 Kč / 50 min

Objednávkový formulář

Líčení

Moderní pohled na líčení, módu a jiné doplňky, je určován životním stylem každého jedince. Dnes se rozvíjí přirozený styl, který je vhodný k typu pleti, barvě vlasů a očí. Estetická úprava obličeje má dekorativní poslání. Zlepšuje vzhled, vyzdvihuje dokonalost tvarů, maskuje nějaké ty drobné nedokonalosti. Make-up má působit přirozeně. Správné líčení se nádherně kontaktuje s osobou, jejím přirozeným zjevem. Vybrat odstíny, vybrat přípravky vyžaduje vrozenou empatii se sebou.

Kosmetické výrobky: tónovací hydratační krémy jsou lehce krycí, sjednocují pokožku. Tekuté make-upy jsou pro všechny typy pletí, kromě nejsušších. Pěnové make-upy jsou zvláčňující, perfektně přilnou k pokožce. Krémové make-upy jsou husté, dokonale krycí, používají se na focení, večerní a extra líčení. Kompaktní make-up obsahuje podklad i pudr a vytváří velmi jemnou úpravu, je ideální do kabelky. Drobné nedostatky ihned zakryje hustá struktura make-up v tyčince. Výrobky typu make-up jsou vysoce ochranné proti UV záření, působí jako ochrana vůči povětrnostním vlivům. Pudry dodávají pleti hebký povrch, jsou součástí líčení, který je pudrem fixovaný, na pokožce pak déle vydrží. Na trhu je pudr sypký, aplikuje se rozprášením pomocí kvalitního štětce. Pudr kompaktní, aplikuje se štětcem nebo houbičkou. Posláním pudru je docílit sametového vzhledu a dodat pleti přirozený vzhled.

Líčení denní je lehké, decentní, efektně ochraňuje pleť. Věnujte pozornost ročnímu období, typu pleti, barvě očí a skladbě šatníku. Líčení může být kouřové nebo více barevné, s oční jemnou nebo výraznou linkou. Záleží na momentální náladě, co je plánem celého dne.

Líčení večerní na ples, rodinnou slavnost, firemní večírek. Dovolte si více zvýraznit všechny přednosti, dlouhé řasy, krásně tvarované obočí, hezky pevná víčka. Dopřejte si větší prolínání barev, jak v kouřovém tónu, tak v jasných barvách. Přidejte zdobení třpytkami, kamínky, jinými ozdobami, které přináší jiskru do oka a svěžest do tváře.

Líčení svatební má více variant například zvolíme pastelové barvy, vnímáme fantazii, ladíme líčení ke svatebním šatům, účesu, doplňkům. Zajímavé je také zvolit protipól barvy. Svatební líčení si rozhoduje vždy nevěsta, jen si posuzuje nápovědy, prolínání barev, celkový dojem. Pro partnera je nejen v tu chvíli, nejkrásnější ženou světa.

Líčení extra je vhodné pro focení, modeling, výjimečné události. Líčení je velmi výrazné, nehodí se pro denní osvětlení. Stále se inspirujeme nejnovějšími trendy. Pro extra líčení jsou dostupná profesionální kosmetická líčidla.

Podobné procedury

Přihlášení