Studio profesionální péče

Masáž Klasik

590 Kč / 30 min

Objednávkový formulář

Masáž Klasik

Masáž Klasik je samostatná kosmetická procedura. Má za úkol zlepšení elasticity, prokrvení, oddálení stárnutí pleti. Masáží působíme na všechny tři vrstvy kůže – epidermis, škára, podkožní vazivo. Masírujeme vyrovnávacím způsobem, to znamená, že nepůsobíme na svaly, ale působíme na povrchu.

Masáž Klasik obsahuje:

  • Miceling
  • Jemné čištění
  • Hlavní masáž
  • Pleťová maska
  • Závěrečná péče

Kosmetická masáž má specifické a jemné dotyky, které můžeme dosáhnout pouze procítěním. Masáž je souborem speciálních masážních tahů rozdělených do fází. Každá fáze má určitý fyziologický význam. V každé fázi pracujeme v daném rytmu, daným tahem a danými prsty.

Zaměřujeme se na každou část obličeje, vnímáme mízní cirkulaci. Máme svůj specifický soubor hmatů, který je postavený na studijních znalostech a dalších praktických znalostech získaný praxí.

Kosmetickou masáží se dosahuje zvýšeného metabolického výkonu, tím se zlepšuje látková výměna. Při pravidelné kosmetické masáži je nám odměnou zdravá, svěží, zářivá, hladší pleť. Dalším benefitem je prožít si hlubokou relaxaci právě teď. Klasik kosmetická masáž je nejvíce prováděnou masáží. Účinky klasické kosmetické masáže jsou na pleti znatelné, pokud si dopřejeme pravidelnou péči jednou za 4 týdny. Další informace při osobním setkání.

Kontraindikace pro kosmetická ošetření viz Konzultace.

Podobné procedury

Přihlášení