Studio profesionální péče

Masáž Čoko elixír

830 Kč / 45 min

Objednávkový formulář

Masáž Čoko elixír

Čokoládový elixír patří mezi velmi oblíbené masáže. Můžete si také dopřát po masáži uvolňující čokoládový zábal, tím si prodloužit blaženou relaxaci. Pravá čokoláda uleví od bolesti, únavy, stresu, vyčerpání. Zastavte každodenní shon čokoládou. Vůně čokolády naladí sladce i duši. Hodně kakaa obsažené v této čokoládě (75 %), pokožku čistí, zjemňuje, osvěžuje.

Čokoládová masáž unikátně připravenou čokoládou, je odpočinková, stimulující, regenerační. Theobromin obsažený v kakau, působí podobně jako kofein, avšak jemně, působí na cévní zakončení v kůži. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu, uvolňuje endorfiny, serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži tělo a duše hluboce relaxuje, cítíme se svěže, odlehčeně až v euforii.

Pravá čokoláda je nám všem známá voňavá hmota. Čokoládu mám ráda pro ten pocit slasti, že krásně hřeším. Konzumací čokolády zažívám v krátkém čase, dobrou náladu, slastné uvolnění, lehkou euforii. Pocity jsou tak mocné, že lidstvo čokoláda provází již tak dlouho. Jako masážní emulzi ji ráda využívám k relaxaci celého těla a také jako masku ke zkrášlení obličeje. Čokoládě přeji, ať na výslunní slastné dobroty zůstane napořád!

Relaxační prožitek a psychická pohoda vydrží po čokoládě dlouho. Doporučuji, abyste si po odchodu z masáže zakoupili lahodný kousek oblíbené čokolády. Relaxační sebe péče je dokonána k dokonalosti. Hoďte pro teď, svou váhu těla za hlavu!

Kontraindikace pro masáže viz Konzultace.

Podobné procedury

Přihlášení