Studio profesionální péče

Masáž Forvue

1890 Kč / 120 min

Objednávkový formulář

Masáž Forvue

Forvue masáž celotělová je zaměřená na harmonizaci funkce lymfatického systému. Disfunkce se může projevovat například otoky nohou, pocitem únavy, pomerančovou kůží, větším ukládáním tuků, větší únavou, nespavostí apod. Forvue lymfa je přívětivá ke všem bez rozdílu věku. Po provedení masáže se každá ošetřená část těla postupně zabalí. V zábalu při nádherné hudbě relaxujeme. Prostředek určený pro tuto proceduru je vyroben podle nejnovějších výzkumů, má blahodárné účinky pro ladění organismu v krátkém čase. Masáž obnovuje přirozený biorytmus lidského organismu.

Co je lymfatický systém těla? Je to systém cév a uzlin, který shromažďuje lymfu z celého organismu, odvádí ji zpět do krevního oběhu. Lymfa se dá charakterizovat jako bílá, mléčně zabarvená tekutina, která obsahuje lymfocyty, bílkoviny a tuky. Tato tekutina se hromadí v mezibuněčných prostorech tkání a krevních cév, je shromažďována lymfatickým systémem. Systém ji poté přesunuje zpět do krve. Je součástí imunitního systému, v němž má významnou úlohu v obraně těla před infekčními a jinými onemocněními. Na určitých místech lymfatických cév jsou umístěny lymfatické uzliny. Jsou to, řekněme filtry, jejichž úkolem je vychytat z protékající lymfy mikroorganismy a ostatní nežádoucí částice. Každá uzlina je tvořena tenkým vazivovým pouzdrem a vnitřní lymfatickou tkání. Pouzdrem prochází několik drobných lymfatických cév, které přivádějí lymfu dovnitř a jedna větší, která lymfu odvádí. Lymfatická tkáň vytváří protilátky a obsahuje lymfocyty, které hrají významnou roli v obraně organismu. Kromě toho obsahují lymfatické uzliny také makrofágy, což jsou velké buňky schopné pohlcovat bakterie a jiné cizí částice, které proniknou do organismu.

Forvue masáží, esenciálním zábalem, příjemnou relaxací si dokáže tělo obnovit harmonii lymfatického systému, tím harmonizovat ostatní neméně významné systémy organismu.

Kontraindikace pro masáže viz Konzultace.

Podobné procedury

Přihlášení