Studio profesionální péče

Masáž Havajský sen

1090 Kč / 60 min

Objednávkový formulář

Masáž Havajský sen

Masáž Havajský sen je luxusní masáž horkými lávovými kameny a patří do kategorie příjemného prožitku. Využíváme harmonickou sílu kamenů a jejich hedvábný povrch, který opravdu na svém těle pocítíte. Hmaty jsou inspirovány havajskou technikou Lomi-Lomi nebo-li laskavé ruce. Masážní technika Lomi-Lomi je jemná práce nejen dlaněmi a prsty, ale také předloktím a lokty. Série hmatů dosáhne v rytmickém záběru i okraje svalu, tím je dosaženo rozplynutí svalového napětí. Teplo z kamenů přináší zvýšený krevní průtok. Krev opouští své stabilní místo, zvyšuje se tlak v červených a bílých krvinkách, každý jeden stupeň zvýšené vnitřní teploty zvyšuje metabolismus. Tělo a mysl se hluboce uvolní, relaxační zážitek je celostně blahodárný.

Horké lávové kameny pokládáme intuitivně na obratle, klouby, energetická centra nebo do dlaní. Každá tato horká procedura je odrazem, co nejlépe prováděné práce pro ošetřovanou osobu. V některých částech těla je teplo spotřebováno rychleji, v jiných částech pomaleji. Kameny jsou magnetické a s tělem jsou v rovnovážné spolupráci. V mírném relaxačním tempu proniká teplo hlouběji do všech vrstev, až se rozlévá v celém těle. Zůstáváme u tepla, které je v danou chvíli pro klienta nejpříjemnější. Napětí odchází, myšlenky se klidní. V těle se rozplývá úchvatně bezstarostný stav z prožitku tepla a síly nekonečné energie.

Teplo přináší:

30-35°C psychické uvolnění a hluboká relaxace,

35-40°C uleví svalovému napětí a zmírní svalovou křeč,

40-50°C je vhodné jako přídatná pomoc kloubních onemocnění,

45-55°C zlepšuje prokrvení, ulevuje od bolesti a posiluje imunitní systém,

65-75°C přídatná pomoc artritidy, metabolismus více spotřebuje tělesný tuk.

Havajský sen harmonizuje například trávení, srdeční činnost, nervový systém, imunitní systém, premenstruační syndrom, hojení namožených či natažených svalů, poúrazové hojení.

Kontraindikace pro masáže viz Konzultace.

Podobné procedury

Přihlášení