Studio profesionální péče

Masáž Lomi-Lomi+zábal

830 Kč / 80 min

Objednávkový formulář

Masáž Lomi-Lomi+zábal

Lomi-Lomi masáž inspirovaná obyvateli Havajských ostrovů, kteří si ji dopřávají nejen od mistrů, ale také mezi rodinnými příslušníky. Lomi-Lomi nebo-li laskavé ruce, je žádaná pro vynikající relaxační účinek. Je vhodná pro všechny bez rozdílu věku. Cílem této masáže je odvést z těla napětí skrze nádhernou masážní techniku, která vychází z tance nazvaného „Hula“. Hmaty pomáháme uvolnit energetické bloky, stejně tak dobře jako zatuhlé svaly. Masážní technika Lomi-Lomi je jemná práce nejen dlaněmi a prsty, ale také předloktím a lokty. Série hmatů dosáhne v rytmickém záběru i okraje svalu, tím je dosaženo rozplynutí svalového napětí v krátkém čase. Speciální exotická aromaterapie a hudba, umocňuje klid, pohodu, krásné myšlenky. Energie mysli, srdce a duše je to nejsilnější, co má vliv na průběh procedury.

Bylinný zábal po masáži dotváří proceduru k dokonalé relaxaci. Doba působení bylin je 20 min, má za úkol ve svalových vláknech provést uvolnění a regeneraci. Bylinky jsou ve formě gelového extraktu, které nám dodává jedna z profesionálních českých firem. Jsou to naše oblíbené produkty, které si dopřáváme na své svaly také.

Kostivalový terapeutický gel patří mezi tradiční, vyzkoušené a osvědčené byliny používané v přírodní medicíně. Kostival obsahuje velké množství alantoinu, alantoin chrání kůži a podporuje regeneraci svalů.

Jalovcový terapeutický gel s vysokým obsahem biologických aktivních látek, rostlinných extraktů a silic. Urychluje regeneraci po zvýšené fyzické zátěži. Snižuje otoky, je vhodný pro osoby se syndromem těžkých nohou. Aroma jalovce má osvěžující účinek u osob trpících nespavostí či bolestí hlavy.

Kaštanový terapeutický gel, jehož účinnými složkami jsou aescin, aesculin, flavonoidní glykosidy a třísla. Užívanými částmi jsou květ, plod, semena a mladá kůra. Aescin má zesilující účinek na žilní stěny, zvyšuje jejich pružnost, pomáhá snižovat otoky.

Konopný terapeutický gel je svými účinky na kůži natolik výjimečný, že se jím v současné době intenzivně zabývá také moderní medicína. Konopný olej udržuje pokožku vláčnou, hladkou, hydratovanou, pevnou. Je vhodný pro namíchání extra zábalu pro unavené svaly.

Skořicový terapeutický gel způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév, tím podporuje odbourávání nahromaděných nepotřebných látek ve svalu. Po masáži doporučujeme určené partie těla protáhnout, podpoříme tím účinek skořicové silice, přispějeme k rychlejší regeneraci svalů.

Kontraindikace pro masáže viz Konzultace.

Podobné procedury

Přihlášení