Studio profesionální péče

Masáž reflexní

830 Kč / 70 min

Objednávkový formulář

Masáž reflexní

Reflexní masáž tlapek a pacek je vynikající alternativou celostní péče. Protlačováním, hlazením, tlakem, protitlakem působíme odborným úchopem na jednotlivé reflexní zóny. Podnět je poté reflexně přes nervový systém přenesen v energetickém poli k příslušným orgánům. Reflexní zóny se zpracovávají tlakovou masáží. Na místě zůstáváme do protlačení zatvrdlé tkáně nebo do odeznění bolesti.

Procedura působí především reakcemi těla na její aplikaci, můžeme po ní pociťovat symptomy čistícího procesu. Reflexní zóny, mohou vykazovat vyšší bolest, zatuhnutí nebo také hrbolky. Pravidelná masáž reflexních zón je vynikající rekondicí pro všechny věkové kategorie. Masáž harmonizuje celostně organismus, nastoluje psychickou pohodu, má pozitivní účinky na imunitní systém.

Bylinný zábal po masáži dotváří proceduru k dokonalé relaxaci. Doba působení bylin je 10 min, má za úkol provést uvolnění, regeneraci, zklidnění. Bylinky jsou ve formě gelového extraktu, které nám dodává jedna z profesionálních českých firem. Jsou to naše oblíbené produkty, které si dopřáváme také.

Kontraindikace pro masáže viz Konzultace.

Podobné procedury

Přihlášení