Studio profesionální péče

Masáž ZŠ+baňky

830 Kč / 80 min

Objednávkový formulář

Masáž ZŠ+baňky

Klasická masáž záda a šíje je nejvíce oblíbená k regeneraci, odstranění únavy a harmonizaci nervové soustavy. Organismus velmi rychle na masáž reaguje a nastolí okamžitý vnitřní odpočinek.

Klasická masáž s přírodními oleji nádherných vůní, dokonale odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení, bolestivost svalstva. Tato masáž je doplněna dle potřeby o vydatnější a hlubší hmaty, které napomohou lépe odvést nahromaděné únavové látky. Podle ztuhlosti svalů a celkové vitalitě klienta, se výkon masáže přizpůsobí.

Přiložení baněk na záda, kde se v oblasti příčné segmentace vyskytují citlivá místa, která se označují jako spoušťové nebo maximální body. Body jsou svou polohou charakteristické pro jednotlivé orgánové systémy. Jsou dobře hmatné, někdy až výrazně bolestivé, odborně nazývané gelosy. Zde se nachází nahromaděné látky ve vazivu pod kůží nebo hlouběji ve svalech.

Dopřejeme-li si tento balíček periodicky, cítíme, že se více stabilizujeme. Postupně můžeme dojít až k úplnému odstranění bolestí. Ošetřovaný po proceduře cítí odlehčení, uvolnění, zklidnění. Tělesná pohoda může být spojená s mírným pocitem žízně a jemného omámení. Po napití vody, několika hlubších nádechů je stav znovu v rovnováze. Podstatou procedury je vyčištění kožního povrchu od nepotřebných látek, uvolnění svalové tenze a prožít vynikající relaxaci.

Kontraindikace pro masáže viz Konzultace.

Podobné procedury

Přihlášení