Studio profesionální péče

Reiki balíček

2200 Kč / 3 procedury

Objednávkový formulář

Reiki balíček

Reiki je celostní ošetření těla. Jedná se o proces znovu nastartování ke svépomocným silám, které jsou v každém z nás, jsou dokonale stvořeny k celostní regeneraci. Procedury probíhají v rozsahu jedno ošetření jednou za 3-4 dny, počet ošetření celkem tři. Objednej se právě teď.

Ošetřovaná osoba se nesvléká, položí se na lehátko. Při postupném uvolnění se nechává unášet do světa klidu. Potřebuje-li sdělit své zatížení, nemoc, rozčílení, touhu, přání, může tak učinit. Nediagnostikuji, sdělím svou zkušenost na dané téma, nechávám volně proudit Reiki. Dlaně jsou přikládány na tělo, tvoří s tělem přímý kontakt. Ošetření je příjemné, uklidňující. Příjemce cítí v různých částech těla teplo, chlad, mravenčení, tlak, jinovatku, jiné pocity. Reiki má svou moudrost, pracuje v souladu s podstatou Bytí. Na co je osoba v dané chvíli připravena, to se uskuteční.

Doba ošetření je dána na 60 min. Nejdříve se ošetří přední části těla směrem od hlavy dolů po plosky nohou. Po otočení, probíhá ošetření zpět po zadní části těla směrem k hlavě. Po ukončení se nechává proces doznít v příjemné relaxaci. Vnitřní inteligence těla provede dokonalou práci. Po ošetření můžete projít čistícím procesem. Lehká rýma, bolest hlavy, žízeň apod.

Ošetření Reiki naladilo? Můžete se vydat cestou opakovaného ošetření Reiki, jednou za čtyři týdny. Můžete se vydat cestou sebe ošetřování. K sebe ošetřování je potřebné nechat se iniciovat v kurzu Reiki 1.

Kdy Reiki? Není žádné omezení, přijít můžete kdykoliv. Zkušenosti své vlastní jsou nezbytné k tomu, zda je Reiki to, co jsme v životě hledali pro obnovení svých sil. Necháme se inspirovat vlastní intuicí, vlastním prožitkem. Každý jsme jedinečný, exklusivní péči si zasloužíme!

Podobné procedury

Přihlášení